О компанії

Ми присутні на ринку електричної енергії більше 40 років. Компанія EFAPEL заснована в 1978 р. і розташована в центрі Португалії, в регіоні Коїмбра.

Ми молодий працюючий колектив з 400 працівників, які працюють у 5 сучасних промислових виробничих будівлях, загальна площа яких перевищує 26 000 м2.

Ми розробляємо та виробляємо якісну продукцію для електричних установок низької напруги. Наша мета – запропонувати нашим Клієнтам повний асортимент продукції, що дозволяє їм проектувати та виконувати повний електромонтаж з продуктами EFAPEL.

Щоб переглянути сертифікати, натисніть: (посилання на сертификати).

Наші Обов'язки

Від початку наша політика компанії базується на трьох основних елементах:

Продукція: Розробка та виготовлення якісної продукції, що відповідає потребам та очікуванням наших клієнтів;

Обслуговування клієнтів: надання нашим Клієнтам найефективнішої та швидкої підтримки;

Найкраще співвідношення якості та ціни.

БЕЗПЕКА НАШОЇ ПРОДУКЦІЙ
Всі наші продукти розробляються, виготовляються та перевіряються в суворій відповідності всім стандартам. Вони також відповідають вимогам кожної країни, де вони будуть використовуватися. Ми гарантуємо якість та безпеку нашої продукції від дизайну до їх використання, забезпечуючи постійний нагляд за виробничими процесами та суворий контроль якості.
ЕКОЛОГІЯ
Всі екологічні аспекти систематично визначаються, контролюються та вимірюються з метою гарантування постійного поліпшення екологічних показників EFAPEL. Ми прагнемо просувати добру екологічну практику, ми заохочуємо наших робітників, постачальників та замовників щоденно використовувати наші екологічні практики. Усі первинні упаковки, зразки та пакунки з продуктами підлягають 100% переробці. Ми гарантуємо остаточну обробку електричних виробів відповідно до Директиви REEE 2012/19 / UE, юридичним договором з національною спеціалізованою компанією - ERP Portugal.

Компанія сертифікована відповідно до:

Стандарту NP EN ISO 9001
(Система Управління Якістю)
Стандарту NP EN ISO 9001
(Система Управління Якістю)
Стандарту NP EN ISO 9001
(Система Управління Якістю)