Колекції Logus90

Колекція Base

– Втілення стриманості та вишуканості в інтер'єрі. Вироби в класичному білому і бежевому кольорах мають стильний та суворий вигляд та не приветрають до себе зайвої уваги. Base – прекрасний для вашої оселі.

Колекція Aquarella

Великий вибір кольорів для будь-якого інтер'єру. Найпопулярніші відтінки – «чорний матовий», «металік», «перламутр» підходять до будь-якого стилю від класики до хай-тек. Колекція Aquarella це більше, ніж просто розетки і вимикачі.

Колекція Animato

– Незвичайне поєднання строгих форм і життєрадісних відтінків.

Вироби підходять до будь-якого стилю: від поп-арту до мінімалізму. Соковиті кольори Animato ідеально впишуться і в дитячу кімнату, і в стильний монохромний інтер'єр. Вишуканий вибір для поціновувачів дизайну.

Колекція Crystal

Стильні рамки зі скла підходять для будь-якого інтер’єру. Сувора класика або стильний хай-тек: натуральний матеріал стане прикрасою приміщення. Компактні деталі виглядають естетично і стримано в офісах. Виберіть скляні вимикачі та розетки, щоб надати приміщенню індивідуальності та єдиного стилю.

Колекція Metallo

Благородний вигляд сталі не замінити ніяким іншим матеріалом. Рамки з натурального металу відрізняються високою стійкістю до пошкоджень і довговічністю. Натуральний матеріал виглядає елегантно і витримано. Широкий вибір рамок, дозволить догодити навіть самому досвідченому клієнту, для якого стиль – це невід'ємна частина повсякденного життя.

Колекція Arbore

Натуральне дерево – це, насамперед, розкіш в інтер'єрі. Навіть невеликі вироби – вимикачі, виконані з використанням дерева, приносять в приміщення затишок. Фактура природного матеріалу, натуральні кольори роблять цю колекцію неповторною.

Колекція Petra

Рамки з натурального граніту – відтінки і колорит, створені самою природою, який викликає почуття умиротворення і комфорту у вашому будинку. Колекція Petra дозволить підкреслити індивідуальність і розкіш вашого інтер'єру.